Beat Right #3


flyer beat right #3

V sobotu 19.1.2008 sa uskutoční v Bratislavskom Elame už tretie pokračovanie akcie s názvom Beat Right #3. Tešiť sa môžete na dva parkety s elektronickou hudbou ale aj dva otvorené bary. Na prvom parkete si prídu na chuť priaznivci drum and bassu a na druhom parkete zas nadšenci trošku kľudnejšej hudby s rovnými beatmi. Cena zostáva stále ľudových 49 Sk.

Lámaný beat (drum and bass, ragga jungle)
Na tomto parkete zahrajú rezidenti akcie Iwo, Marbre a Bliss všetci z digitalinside crew. Ako vždy si zavolali na pomoc hostí a tento krát netradičných, ale o to cennejších, ragga jungle djov Wirusa a Bugana(obidvaja zo selector crew). Tento štýl na Slovensku nehráva veľa ľudí, takže je sa na čo tešiť.

Viac o ragga jungle

Wiruz (selector crew)
Bugan (selector crew)
MarBre (digitalinside.sk)
IWO (digitalinside.sk)
Bliss (digitalinside.sk)

Rovný beat (minimal, house, techno)

Na druhom parkete si rezidenti akcie dj Tekk(l33th4x0r.sk / digitalinside.sk) a dj Nisiru(afera.sk) prizvali dja z Čiech – ARCHVILE (l33th4x0r.cz). Ten zahrá live act. Podporia ho ešte dvaja ďalší slovenský dji JULES J (djt project) a ELECTRODE, ktorý bude tiež drtiť na živo. Bude sa hrať zo začiatku minimal, ktorý cez house prejde až do techna.

TEKK (l33th4x0r.sk / digitalinside.sk)
ARCHVILE live (l33th4x0r.cz)
NISIRU (afera.sk)
JULES J (djt project)
ELECTRODE – live act

Ďalšie info, profily djov, rozhovory čoskoro na www.dnb.sk, www.websound.eu, www.gregi.sk, www.elam.sk, www.hudba.sk

, ,

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.