Beat Right #4 – dnb VS psytrance – first info


V piatok 8.2.2008 sa uskutoční v Bratislavskom Elame už štvrté pokračovanie akcie s názvom Beat Right. Tešiť sa môžete ako obvykle na dva parkety s tanečnou hudbou. Už ste možno postrehli, že drum and bassový stejč dopĺňajú rôzne žánre elektronickej hudby. Chceme vždy do mlynskej doliny priniesť niečo nové a neohrané. Už sa tam hralo od minimalu, housu, techna, electra až po progressive. Tentoraz to bude psytrance. Tešiť sa môžete aj na špeciálne dekorácie, UVčka, lasery. Vstupné zostáva nezmenené krásnych študentských 49 sk.

Drum and bass stage

Rezidentov a organizátorov akcie dj iWa a MarBre-ho (digitalinside) prídu podporiť Spiro a Huspy zo zpriatelenej crew Nuclear. Ako hlavná hviezda večera príde zahrať vychytený dj, ktorého netreba extrémne zvlášť predstavovať dj LIXX. Ním organizované trnavské akcie Beatz, relácie v rádiu_FM , pôsobenie vo formácii Foolcut, ako aj nespočetné množstvo hraní po celom Slovensku pod hlavičkou sinall ste určite nemohli prehliadnuť a dúfam, že si prídete vypočuť jeho premyslený a novinkami preplnený set. Ako ďalší hosť príde rozlámať mlyny dj Phoe(bukkake.sk) z Púchova.

Psytrance stage

Pozvali sme si troch pánov zo Spectral Sound.nr: Gyrro, Ellisdee a Elephant, ktorí organizujú psytrance parties v Nitre už niekoľko rokov a ich akcie majú vždy tú správnu atmosféru a spirit. Zároveň so svojimi kamarátmi organizujú openair festival “Mystika” pri Martine. Príde ich podporiť aj Cryptical zo Zahadum Sphere.nr. Spolu sa podieľajú na organizácii free openair festivalu “Kúzla a čary v stratenom údolí” pri Leviciach.

flyer-beat-right.jpg

, ,

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.