Beat Right #5 – first info


V piatok 14.3.2008 sa uskutoční v Bratislavskom Elame už piate pokračovanie akcie s názvom Beat Right. Tešiť sa môžete ako obvykle na dva parkety s tanečnou hudbou. Tentokrát okrem drum and bassu na hlavnom parkete, budete môcť počuť electro, house a techno na tom druhom. Otvorené budú dva bary. Zážitok umocní projekcia, laser a bohatá svetelná technika. Za celú túto parádu zaplatíte len 69 sk. Predstavme si, kto že nám to zahrá…

Na drum and bassovom parkete rezidenti a organizátori akcie iWo (digitalinside) a MarBre (digitalinside) si zavolali týchto hostí. Promotér a dj, ktorý inkliminuje skôr k temnejším odrodám drum and bassu DUSTMAN (cityclubbing). Ďalej zahrá aj FANTY (tripnologic), ktorý bude hrať back 2 back set spolu s BALU-om (tripnologic). Ako headliner sa predstaví jeden z prvých drum and bassových djs na Slovensku dj BLUPCAT (dnb.sk, Drumatique). Aj keď si myslím, že tohto pána netreba nejak obvzlášť predstavovať, rozhovor a jeho profil prinesieme čoskoro. Zatiaľ si vypočujte jeho mixované sety. Do toho všetkého sa bude pripájať Mcčka, ktorej to s mikrofónom vážne ide – MC NATTY (nuclear).

Na druhom stagi si rezidenti NISIRU (afera.sk) a TEKK (bioslogic / digitalinside.sk) prizvali špeciálnych hostí a to Dja Fedor-a (Wattaz) a Dja Sabiani-ho (Wattaz). Zahrajú od electra, cez house až po techno.

Viac info čoskoro.

beat right 5 flyer

, ,

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.