Beat Right #7 – first info


Dňa 16.5. 2008 sa v Bratislavskom klube ELAM uskutoční už siedme pokračoavanie akcie s názvom Beat right. Ako vždy sa môžete tešiť na dva parkety s elektronickou hudbou. Drum and Bass
Ako špeciálneho hosťa sme zavolali jedného z najlepších českých drum and bassových djov – Philip T.B.C. Tento namastený dj a producent spája vo svojích setoch rôzne žánre elektronickej hudby, scratchuje jak malý ďábel a snaží sa priniesť do svojho setu vždy niečo nové. Len tak pre zaujímavosť, keď bolo Prodigy na slovenskej pohode, zavolali si tohoto pána ako predskokana, čo svedčí o jeho djských kvalitách.
Ďalší pozvaní hostia sú Soundphreakers. Ako jediný producenti vydali na Slovensku drum and bassový album. Môžete sa tešiť aj na ich vlastné nové vecí. Títo páni sa na Slovensku nevyskytujú veľmi často, tak si ich určite nenechajte ujsť.
Pozvali sme už po druhý krát ragga jungle dja Wiruz-a zo selector crew, ktorý zahrá trochu viac džangloidné bíty. Naposledy nenechal žiadne triko suché.
Aby toho nebolo málo prizvali sme aj jednu slovenskú djku – dj Siba (d4B). Táto slečna veľmi dobrie vie, čo vyberá z kufra.
No a samozrejme zahrajú aj rezidenti a organizátori akcie iWo a marBre z digitalinside crew.

Techno stage
Počas 6tich akcií sa vystriedalo na tomto parkete veľa hudobných štýlov v rytme rovných bítov. Teraz sme sa rozhodli trochu pritvrdiť a na svoje si prídu hlavne nadšenci rýchlejšieho a tvrdšieho techna. Od umekovského techna sa prejde až do hard-techna a nakladať budú títo pozvaní hostia:
TRONIC (techno.sk, metroklub)
WARHEAD(techno.sk)
GALBTOMA (galva production)
ECCITTO (galva production)

Posilniť ich pride v Elame už známy dj Waldecker. Viac info o týchto pánoch sa dozviete neskôr.

Na čo sa môžete tešiť?
Okrem dvoch parketov, skvelej muziky sa môžete tešiť na projekciu, akciové drinky, dva bary a ľudové vstupné 99 Sk. Všetko sa začne o 22:00.
Viac info čoskoro na spriatelených weboch.


Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.