Beat right #8 – first info


A je to tu. So začiatkom semestra a nástupom klubovej sezóny prichádza ďalšie pokračovanie akcie s názvom Beat Right s poradovým číslom 8. Aké hudobné pochúťky a aké prekvapenie sme si pre Vás pripravili sa dozviete ďalej.beat right 8 - drum and bass, psytrance, techno - elam klub Akcia sa uskutoční 25.10.2008 v Bratislavskom Elam klube. Po siedmych úspešných akciách pokračujeme vo veľkom štýle a pridávame k pôvodným dvom parketom ďalší. Na troch parketoch nájdete tri úplne odlišné žánre elektronickej hudby.

Drum and bass stage

Na tomto stage-i sa predvedie podarená slovenská producentsko-djská dvojka Soundphreakers. Títo páni majú na slovenskej pôde ako jedny z mála kopec vlastnej vydanej produkcie, takže sa môžete tešiť na set poskladaný nielen z ich “vypaľovákov”. Pozvanie prijali aj dvaja zástupcovia z bra3v3ku crew a to Fezry a Bion, ktorí to za gramcami určite vedia a nastolia drum and bassovú smršť, tak ako to vedia nielen v Nových Zámkoch. Pozvali sme aj zástupcu rdj.sk crew, dja, ktorý roztancuje aj vyhadzovača, barmanku, proste všetkých – Olis Bakulu. No a doplnia ich rezidenti a organizátori akcie iWo a marBre z digital inside crew.

Techno stage

Ako headliner sa predstaví popredná slovenská techno DJka Mayla(standa/ba). Podporí ju rezident akcie, dj a producent dj tekK. Takisto zahrá nemenej známy dj Waldecker. Okorenia to dixon a mizuxster.

Psytrance stage

Na chuť si určite prídu aj nadšenci psytrance-u. Atmosféru doplnia aj dekorácie. Okrem troch parketov a skvelej muziky sa môžete tešiť na projekciu, akciové drinky, dva bary a ľudové vstupné 99 Sk. Všetko sa začne o 22:00.Viac info, profily djov, line up nájdete čoskoro na Vašom obľúbenom webe.

, ,

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.