Pohoda 2007


Tak už po štvrtý krát som bol na pohode v Trenčíne. Bolo super, počasie vyšlo, možno bolo aj príliš teplo, ale tak prežili sme to. Wu-Tang Clan sa mi aj keď hip hop nemám moc v láske celkom páčili. Piatkové techno Dave Clark a Adam Beyer boli do pohodky a milo ma prekvapili, že tam hrali, keďže som lineup techna dopredu nepoznal. Slovenský popredný slovenský DJs Toky a Loktibrada to tiež za gramcami vedia a predviedli show, ktorá sa od nich proste očakáva. Aj keď viacerý moji známi, ktorý sa vyznajú do rovných beatov viac ako ja tvrdia, že už to nie je to čo bejvávalo, ale mne sa to páčilo. Predsa len chodím čisto len na dnb žúrky, tak to bolo pre mňa oživenie. Hlava by aj vládala, ale nohy neposlúchali. Tak som to zabalil okolo 5:30.

Na druhý deň sme trochu pospali, trochu popili, dačo zjedli, dali dáku dýmku, prešli celú pohodu, videli free style dance battle, pozreli stánky, niečo aj vyskúšali. Podpísali petíciu(ktorá fakt neviem načo bola zameraná), potom som stihol aj jedno pracovné stetko. A mám super fotku s dvomi kamoškami, z ktorej hneď spravili na mieste náramok na kľúče, čo chválim ako super nápad od teamu Pohoďákov.

ja a tinka

Povinný odpočinok po celodennom pivonasávaní a naslnku kvasení trval do začiatku večera. Air neprišli a tak som ostal trochu smutný, lebo týchto francúzov poznám už od 1998 roku a ich hudba ma dostane aj teraz. Basement Jaxx boli v pohode. Myslim, že splnili očakávania ľudí. Drum and Bass si pametám len do polky, lebo ma únava a promile v krvi premohlo 😀 Viem len, že po drtičke Ed Rusha a Opticala som trochu musel spomaliť tempo môjho tanca, pretože nastúpil Dj Shadow.

Fotky , ktoré som fotil ja a (tre)Tinka


Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.