Chemicali, matkin, ženské a haluze proste


Dobrá správa je, že Chemicali budú v novembri na Slovensku a vraj v inchebe. Na myspace stránke sa tak píše, no tak dúfajme, že sa tak stane. Listok bude určite drahý, ale budem tam na 100% (slovom sto percent:D ). Vyšiel im nový album a neni to žiadna revolúcia v hudbe ako s príchodom surendra, ale je to vysoko počúvateľná zmes kvalitnej hudby. Sú to proste tradičný chemikali a ak by som to dostal do uší poslepiačky bez nápovedy by som povedal, že to je ich zvuk, že sú to oni.

Ešte chcem vidieť fatboya, underworld, johna beeho a akonáhle sa viac zamýšlam, tak by zoznam mojich obľúbencov presahoval bežne dlhý odstavec :DPri takom bežnom surfovaní, poznáte tie chvíle, keď do gúgla zadáte jedno slovo, výraz, spojenie a potom sa doklikáte niekde úplne inde, ale páči sa Vám to. No a ja som dnes narazil na jeden citátik, že rada ako zbaliť ženskú…

“Byť nonšalantne pozorný, nevtieravo vtipný, neochvejne trefný a podľa možnosti osprchovaný, to by malo pomáhať.”

No a ešte musím spomenúť citátik, ktorý som našiel v najnovšej knihe Mužské interiéri od tajomnosťou opradeného slovenského autora Maxim E. Matkina. Čítal som od neho vlastne všetky 4 knihy a akonáhle som sa do nich zakusol, tak som ich prelúskal bez prestávky. Škoda, že sa skriptá nešítajú tak sviežo. No ale dosť bolo chválospevov. Zo slovenských autorov toho moc nenačítam, teda celkovo tých kníh nečítam moc, ale ak cestujem tak si rád zkrátim chvíľku. Knihu odporúčam a ten citát som zistil, že ma trochu vystihuje:

“Když tu neni ta, kterou mám rád, mám rad tu, která tu je.”

Tento track sa mi strááášne páči. Proste ma dostal. Dj Marky to hral na Skol Beats ako začiatok svojho setu.Raz mi povedala jedna nemenovaná ženská, ktorá sa spozná: “Ivouši, ty seš romantik” a niečo možno na tom bude, aj keď nie je si tým isté celé moje JA.BTW: Dostal som akreditáciu na summer of love, tak si idem užiť cez víkend trochu lásky u našich susedov.

,

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.