Stačí mi, že málo ľudí vie, že hovorím pravdu


Je 4:41 ráno a ja nemôžem spať. Tak sa hrabem v kompe a robím poriadok a našiel som citát, ktorý je vlastne aj nadpis tohto príspevku. Áno. Snažím sa vždy povedať pravdu. Len sa ma prosím nepýtajte hlúposti.
Nahodil som na tento môj denníček last.fm widget, ktorý zobrazuje, čo práve počúvam. Rozmýšlal som aj o takej fíčurke, čo by tu aj hrala, ale nútiť užívateľa niečo, na čo nie je zvyknutý, som nechcel.

zima na intraku

Je tu zima. Fúka v tej Blave ako priondiate. A akosi intrákovské okná a dvere snáď ani na nákrese z pred 25 rokov neboli plánované, aby tesnili.

Neviem či som tu už písal, ale na myspace som už dávnejšie dával moje staršie traky. Tak ak si budete chcieť vypočuť, tak ťuknite www.myspace.com/ivusko

Rozhodol som sa, že oprášim môj hudobný archív o modernejšie žánre elektronickej hudby a zobral som si do laty minimal. Tak ťahám torentíky a nejaké mixíky. Chce to viac kľudu pri práci a minimal je žáner, nie agresívny, vysoko počúvateľný, ale oproti chilloutu určite neuspí.

No a už som nielen pomarančový, ale aj ružový. Nie nezmenil som orientáciu. Po decembrovej faktúre za telefón som sa rozhodol, že využijem vianočnú ponuku ďalšieho operátora, aby som eliminoval náklady a volal, že vraj do bezvedoma. Takže už som fakt jak taký biznismen. (Hehe. Jak srandovne sa to píše po slovensky.) Mám dva telefóny. Jeden je sonyericsson 550i a druhý krajší k530i. No som zvedavý koľko budem platiť teraz.

Jediné čo ma teraz trápi je skúška, na ktorú sa budem učiť celý mesiac a málo času, čo je spôsobené množstvom projektov, ktoré som nabral. Nemám čas ani na moju postaršiu stránku s portfóliom. Veď takto nové zákazky ťažko získam, keď na nej nemám žiadne odlesky, gombíky, ajax a ďalšie web2.0 štýlové vychytávky. Chcelo by to nahodiť wordpress, povyberať portfólio, zmeniť texty, doplniť cévečko, odstrániť balast a celé zprehľadniť. Áno, viem. Len do toho sa pustím až keď spravím, čo som sľúbil iným ľuďom a ešte pred tým musím rozbehnúť jeden vlastný projektík. Pomedzi to ešte treba spraviť web našej drum and bassovej crew a aj akcii. Ježíš veď to už je za chvílu. A ešte nemám ani plagát. No nič zajtra fŕkam od svitu do mrku. Hm hm hm. (mrkva v zime:-) Bude to tento 2008 čkový rok  fakt, že nabitý.

Ale som si dal aj predsavzatie, že dotiahnuť to BC a working hard.

No a tak ako som aj začal, tak aj skončím s citátom, ktorý povedal vo filme Fracture herec Anthony Hopkins

Aj rozbité hodiny ukazujú dva krát do dňa správny čas.

Takže myslime pozitívne.


Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.