Techno dj


Raz mi jeden klient povedal, že mu volal nejaký pán, že ako môže investovať nie malé peniaze v ich firme, keď im robil web nejaký techno dj. Zrejme našiel moju stránku, kde som mal linky na svoje projekty a myspace a haluze a prečítal si, že organizujem nejaké party, hrám ako dj na akciách a produkujem hudbu. A robil som im web. Back link v pätičke je predsa základ. Samozrejme ho môj klient poslal do prdele s tým, že on je spokojný s ich webom a že čo ho je do toho, že kto im robil web.

Nie som techno dj. Viem, že pre niekoho nemusí byť ok, spájanie koníčkov s prácou. Aj kvôli tomu som založil digitálnu agentúru vibration s.r.o., aby som trochu odčlenil moju osobu od businessu a vystupoval ako spoločnosť. Ale určite nechcem zmazať históriu ivusko.sk, dj iwo a podobné veci.

Spájanie osoby, charakteru a práci však je podľa mňa v dnešnej dobe veľmi dôležité. Ak sa odčleníte od davu, ste niečim výnimoční, tak upútate, ostanete v pamäti a budúci potencionálny klient si na vás skôr spomenie.

Snažím sa pristupovať k práci zodpovedne. Pomáham vlastne ľuďom, známym s propagáciou na internete. S ich firemnou identitou, s marketingom, s technickými riešeniami. Mám okolo seba tím kvalitných ľudí a riešime to PPC. A robíme i namastené bannere 🙂

Jeden odstavec by som tu chcel venovať problematike identity na internete. Čokoľvek zverejníte na internete, tam zostane. Aj keď to odstránite. Ja sa za svoje výtvory, svoju činnosť na internete vôbec nehanbím. A to nájdete určite aj staré veci z roku 1998-9. Človek sa od tej doby kamsi inde posunul. Niekde som čítal múdru vec: Aj keď píšete email ľubovoľnej osobe, píšte to tak, akoby to bolo verejné. Nikdy neviete, kde sa daný text vyskytne. Preto treba byť obozretný a vystupovať tak, aby vás to nemrzelo o pár rôčkov. Ale netreba sa báť prezentovať svoj názor.

Nejak som sa dnes rozpísal. Dzejna povedala, že mám písať blog, že ho číta. Ak toto niekto číta, nech mi to prosím oznámi mejlom info@ivusko.sk alebo na fb alebo v komentároch. Že či to má vôbec zmysel. Ďakujém.


Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.